همه دسته بندی ها
EN

برای زندگی روشن تر، ایمن تر و زیباتر

ما به جهانی اعتقاد داریم که در آن نیروی پاک در هر مکان و هر زمان قابل دسترسی است.

ما به تفسیر متنوعی از زندگی اعتقاد داریم که در آن همه افراد از کمبود نیرو برای کشف روش‌های سبک زندگی و وجود خود رها هستند.

ما معتقدیم که ایمنی بالاترین اولویت است. با تیم های تحقیق و توسعه بیش از 25 سال که بر طراحی سیستم ذخیره انرژی باتری متمرکز شده اند، ما به ارائه انرژی قابل اعتماد، عملکرد سیستم پایدار و محصولات ایمن اختصاص یافته ایم.

Semookii، یک برند MPMC
چگونه آغاز شد

تابستان زیبایی در سال 2008 بود، MPMC POWERTECH CORP. در شانگهای چین تاسیس شد. در سال 2011 که خود را وقف ارائه راه حل های برق هیبریدی سیار با خدمات جهانی کرد، اولین برج روشنایی با انرژی خورشیدی توسعه یافت و MPMC سفر انرژی سبز خود را آغاز کرد.

MPMC با بهینه‌سازی انرژی خورشیدی، توربین‌های بادی، انرژی دیزل، باتری‌های لیتیوم یونی و سیستم ذخیره‌سازی انرژی، راه‌حل‌های انرژی یکپارچه/توزیع شده پیشرفته را هم در داخل و هم خارج از شبکه در بسیاری از کاربردها، از جمله معدن، مخابرات، ارائه کرده است. ، اجاره، ساخت و ساز، خارج از ساحل، و غیره. MPMC به مدت 14 سال با موفقیت محصولات تولید برق را به بیش از 120 کشور صادر کرده است، شرکت های تابعه و دفاتر خود را در ایالات متحده آمریکا، آفریقای جنوبی، DOM، انگلستان، امارات متحده عربی و چین ایجاد کرده است و شهرت منصفانه ای را برای یک تولید کننده قابل اعتماد و شریک وفادار به دست آورده است.

در سال 2021، MPMC خط تولید باتری لیتیوم یون جدیدی را در جیانگ سو چین ایجاد کرد و Semookii متولد شد. Semookii با هدف کمک به دستیابی به بی‌طرفی کربن، ایجاد راه‌حل‌های تولید برق پاک‌تر و هوشمندتر برای مشتریان، جوان، قدرتمند و همیشه متعهد است.

همه چیز در مورد کیفیت است

Semookii که خط مشی سیستم کنترل کیفیت دقیق را از MPMC به ارث برده است، یک فرآیند کنترل کیفیت دقیق دارد. سوابق خط تولید برای هر دسته از محصولات وجود دارد که شرایط تولید و آزمایش را در زمان واقعی ردیابی می کند. داده ها برای مشاهده طولانی مدت حفظ می شوند و یکنواختی را تضمین می کنند، که محصولات معیوب با ظاهر ضعیف را کاهش می دهد.

هر محصول Semookii از سلول های باتری با مارک معروف، ساختار بادوام و مواد بادوام استفاده می کند. Semookii به جلب رضایت مشتریان از طریق سیستم ذخیره انرژی موثر، نوآوری مستمر و بهبود پی در پی اختصاص داده است.

ارزش ما

 • حرفه
  حرفه
 • همکاری
  همکاری
 • دقت زیاد
  دقت زیاد
 • ابداع
  ابداع
 • مسئوليت
  مسئوليت
 • پیشرفت
  پیشرفت

گواهینامه ها

فراتر از انرژی

فراتر از انرژی

نیروگاه های قابل حمل Semookii فقط منبع برق پشتیبان یا اضطراری نیستند، بلکه یک انتخاب سبک زندگی برای زندگی در لحظه، لحظه اشتراک گذاری، تجدید و آزادی هستند.

بیشتر بدانید
با Semookii رشد کنید

با Semookii رشد کنید

Semookii به دنبال منافع متقابل است و همیشه صمیمانه شراکت را حفظ کرده است. به ما بپیوند. آینده امیدوار کننده ای را در صنعت تولید انرژی های تجدیدپذیر در حال رشد سریع در آغوش بگیرید.

بیشتر بدانید
TOP