همه دسته بندی ها
EN

به semookii بپیوندید و بسازید
کسب و کار شما سودآورتر است

تبدیل به معامله گر

متعهد به شرکای ما

حاشیه سود بالا

موفقیت شما موفقیت ماست. با قیمت رقابتی و کمیسیون هر فروش Semookii، تجارت خود را سریعتر رشد دهید و سهم بازار بیشتری را با MSRP جذاب تر به دست آورید.

محصولات مخل بازار

تیم تحقیق و توسعه ما بیش از 25 سال تجربه جامع طراحی سیستم باتری دارد. ما به سرمایه گذاری در فناوری لبه و تولید سیستم ذخیره سازی باتری ادامه می دهیم. Semookii با خط تولید متعلق به خود و کنترل کیفیت دقیق، راه حل های قدرت عملکرد سر به سر مقرون به صرفه را تضمین می کند و 12 ماه ضمانت محصول را ارائه می دهد.

موجودی انبار و سررسید کوتاه

در حالی که زمان کوتاهی را برای محصول ساخته شده شما حفظ می کنیم، تعهد خود را به یک نمایندگی موفق با ذخیره موجودی سالم از پرفروش ترین ها برای نیازهای فوری انجام می دهیم.

حفاظت از قلمرو

شما می توانید انتخاب کنید که فروشنده انحصاری / غیر انحصاری ما باشید. Semookii در سرتاسر جهان به رشد خود ادامه می دهد، با این حال ما به اشباع بیش از حد شبکه های فروشنده اعتقاد نداریم. ما بهترین تلاش خود را می کنیم تا راه حل های ساده، منعطف و سودمند متقابل را برای هر شراکت و نمایندگی ارائه دهیم.

حمایت مداوم

ما مواد بازاریابی حرفه ای، از جمله کاتالوگ خط کامل، برگه اطلاعات محصول، و ارائه وب با فروشنده یاب و سرنخ های مستقیم به کسب و کار شما، و همچنین آموزش فنی مداوم، پشتیبانی پس از فروش پاسخگو، آخرین اخبار محصول و فناوری و غیره را ارائه می دهیم.

بازار گسترده

محصولات با ارزش

استعلام توزیع و مشارکت

از علاقه شما برای تبدیل شدن به یک فروشنده مجاز Semookii سپاسگزاریم. لطفا با پر کردن فرم زیر برای ما پیام ارسال کنید و ما به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

TOP